ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

همکاری با ما

مرکز آموزشهای آزاد و بین المللی پردیس شمال طی تفاهم نامه شماره 3258 در تاریخ 2011/09/15  در مورد برگزاری دوره های آموزشی در مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های علوم انسانی و فنی و مهندسی را با همکاری هم به صورت غیر حضوری و به شیوه پژوهش محور برگزار می نماید. شرکت کنندگان در این دوره ها پس ازفارغ التحصیلی یک گواهینامه از مرکز آموزش های آزاد و بین المللی پردیس شمال و دانشنامه در مقطع تحصیلی ثبت نامی از دانشگاه بین المللی موناکو دریافت خواهند کرد .  

 

کنفرانس و همایش

موسسه پردیس شمال در راستای اهداف موسسه  و توسعه خدمات آموزشی خود با همکاری شرکت های فعال اقدام به برگزاری دوره های و سمینار ، و کنفراس های مشترک در سراسر کشور نموده است .

کلیه موسسات و شرکتهای همکار که برگزار کننده تخصصی همایش و سمینار هستند ، با تنظیم تفاهم نامه می توانند دوره ، کنفرانس یا همایش را شخصا برگزار کرده و موسسه پردیس شمال به عنوان حامی علمی همایش گواهینامه را برای شرکت کنندگان صادر نماید.

اعطای بسته های آموزشی به داوطلبان معرفی شده و امکان صدور گواهینامه از موسسه پردیس شمال و یا سایر موسسات آموزش عالی  یا دانشگاه های طرف قرارداد داخلی و خارجی.

کلیه مراکز آموزشی و پژوهشی و آموزشگاه ها می توانند با همکاری موسسه پردیس شمال اقدام به برگزاری دوره مشترک نموده و برای دانشپذیران خود گواهینامه معتبر دریافت کنند.

کلیه فروشگاه های محصولات آموزشی و خدمات آموزشی می توانند با سفارش بسته های آموزشی ضمن دریافت تخفیف ویژه ، گواهینامه معتبر بر روی هر بسته دریافت کنند.

نظرات دانشپژوهان

 مرادی : دوره های آموزشی خیلی عالی دارید

 

    سهرابی : از کیفیت آموزشهای مجازی شما خیلی راضیم

 

   محمد پور : لطفا آموزشهای جدید تر را نیز بگذارید

عضویت در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین رویدادهای موسسه با وارد کردن ایمیل خود در خبرنامه سایت عضو شوید:

تماس با ما